Praca

Wyślij do nas swoje CV

Kariera

Sprawdź może szukamy akurat Ciebie!

Obecnie Projchłod Sp z o.o. w związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Projektant

Region: śląskie. Umowa o pracę.

Kluczowe zadania będą obejmowały:

  • wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji stalowych i żelbetowych,
  • wykonywanie projektów technicznych (wykonywanie rysunków, zestawień materiałowych, opisów technicznych),
  • inwentaryzacje i przeglądy obiektów.

Kandydat na to stanowisko powinien posiadać:

  • uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (warunek konieczny),
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi programów wykorzystywanych w projektowaniu konstrukcji budowlanych: AutoCAD, Robot Analysis Structural, Advance Steel, Revit,
  • znajomość programów MS Office,
  • znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność i dobrą organizację pracy,
  • silną motywację do osiągania celów,
  • prawo jazdy kategorii B.

Pracownikom oferujemy:

  • system benefitów,
  • opiekę medyczną – LuxMed,
  • ubezpieczenie grupowe i indywidualne,
  • praca w systemie od poniedziałku do czwartku 8:30 h w piątek 6 h.

Umieść niezbędne informacje aby zgłosić swoją kandydaturę na wybrane stanowisko.

Prosimy o wysłanie wiadomości wraz z CV na adres: praca@uniserv.pl